KATOWICKIE CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W KATOWICACH

Konkursy

IV Katowicki Matematyczny Maraton Maturzystów

IV Katowicki Matematyczny Maraton Maturzystów

4 kwietnia b.r. odbył się w naszej szkole IV Katowicki Matematyczny Maraton Maturzystów. Konkurs ten ma na celu popularyzowanie matematyki i wspieranie uczniów w przygotowanie do egzaminu maturalnego.

W turnieju wzięło udział 10 katowickich szkół średnich.
I miejsce wywalczyła drużyna z  I LO im. Mikołaja Kopernika w Katowicach, II miejsce  Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe, III miejsce VIII LO im. Marii Skłodowskiej – Curie. Wszystkim zwycięzcom oraz uczestnikom serdecznie gratulujemy!
Naszą szkołę reprezentowali: Violetta Frączek, Maciej Jaskuła, Jakub Wojciechowski z klasy 4 A.