W dniach 04.04 - 06.04.19 trzyosobowa drużyna geodezyjna brała udział w XLI Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej. Gospodarzem olimpiady był Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Ignacego Wyssogoty Zakrzewskiego w Żelechowie.

"Buduj z pasją" – konkurs dla młodzieży szkół budowlanych – 14 marzec 2019 r.  w Gliwicach w Zespole Szkół Budowlano – Ceramicznych.

organizowany przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa oddział Katowice przy Państwowych Szkołach Budownictwa w Bytomiu.

Dnia 4 kwietnia 2019 roku odbyła się w naszej szkole kolejna VI edycja Katowickiego Matematycznego Maratonu Maturzystów. Oprócz ogromnej powtórki materiału przez uczniów przed maturą była świetna atmosfera i dobra zabawa. W tym roku brało udział 7 szkół. Maraton został uatrakcyjniony wspaniałym...

Od 1971 roku uczniowie Zasadniczych Szkół Zawodowych kształcących się w zawodach budowlanych mieli możliwość uczestnictwa w ogólnopolskiej rywalizacji w turniejach sprawdzajacych ich wiedzę zawodową i umiejętności praktyczne w wyuczonym zawodzie. Turniej przechodził różne etapy rozwoju. Rozgrywany...
Strona 1 z 6