Wycieczki branżowe

IZODOM 2000 Polska

29 maja 2019 r. uczniowie klas: 1 A TB, 3 A TB, 2 a BZIS i 3 a BZIS uczestniczyli w wycieczce do siedziby firmy IZODOM 2000 Polska w Zduńskiej Woli.

Firma ta już od ponad 20 lat specjalizuje się w projektowaniu nowych rozwiązań ułatwiajacych szybkie wznoszenie energooszczędnych budowli. System IZODOM to ponad 100 elementów, które można łączyć ze sobą jak klocki.

I o tym przekonali się uczniowie po wysłuchaniu wykładu: "Jak projektować i budować trwałe domy wysoce energooszczędne i pasywne" oraz przejściu przez halę produkcyjną.

Kilkanaście elementów przywieźliśmy ze sobą do szkoły – będzie można spróbować je układać tworząc konstrukcję ściany. Może po nastepnej wizycie w fabryce wzbogacimy sie o kolejne elementy i zbudujemy dom?!?
Zwieńczeniem wizyty były otrzymane przez uczniów certyfikaty.