„Świąteczna pomoc”

Szkolny Klub Wolontariatu ogłasza zbiórkę słodyczy dla podopiecznych Domu Opieki Społecznej Przystań w Katowicach oraz dla naszych małych przyjaciół z Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Katowicach - Dąbrówka Mała.

Tradycją naszej szkoły jest wspólne kolędowanie z podopiecznymi Ośrodka Przystań, niestety w tym roku jest to niemożliwe. Tegoroczną zbiórkę przeprowadzamy wspólnie z Miss Polski w ramach akcji MISSjaŚwięta. Akcja ta wspiera również inne potrzebujące rodziny, dlatego zbiórką rozszerzamy o suchą i sypką żywność, środki czystości, książki, ubrania.
Z powodu zaistniałej sytuacji, nie mogliśmy się również spotkać z najmłodszymi dzieciakami z Ośrodka, ale pamiętając o nich, chcemy przygotować dla nich świąteczną niespodziankę.

Wszystkie rzeczy prosimy zostawiać u Pani Urszuli Strugały lub Pana Tomasza Lincy.

Czas trwania zbiórki od 8.12.2020 do 20.12. 2020.

plakat1
plakat2