Sukces uczniów w programie Adamed SmartUp

Z ogromną radością informujemy, że cztery uczennice z klasy 2Cp zakwalifikowały się do drugiego etapu programu.

I etap ogólnopolskiego programu trwał od października do stycznia, a zadaniem uczestników było cykliczne rozwiązywanie i odsyłanie zadań dotyczących w głównej mierze biologii i chemii w obrębie poniższych obszarów:
• Blok medyczny
• Blok biologiczny
• Blok chemiczny
• Blok informatyczny
• Blok astrofizyczny

W II etapie uczestnicy będą musieli się zmierzyć z swoją autoreklamą aby przekonać organizatorów, że to właśnie oni zasługują na zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną i tym samym przejście do ostatniego etapu w , którym nagrodą jest wyjazd na obóz naukowy oraz stypendium naukowe. Pod nadzorem swego polonisty napiszą list motywacyjny, dołączą świadectwo z poprzedniego roku szkolnego, rekomendacje swojego Wychowawcy oraz wszelkie inne inicjatywny świadczące o ich zainteresowaniu naukami ścisłymi.

Trzymamy mocno kciuki za naszych uczniów