poniedziałek, 14 październik 2019

Konkurs prac przejściowych organizowany przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa oddział Katowice przy Państwowych Szkołach Budownictwa w Bytomiu – KCEZ zdobywa I miejsce!

Z przyjemnością informujemy o osiągnięciach naszych uczniów: Agaty Łyżwy i Łukasza Franusika, którzy zajęli I miejsce w IV Konkursie i Przeglądzie Spotów Profilaktycznych za autorski spot pt. „Tacy sami?” oraz o sukcesie Angielki Botor, Szymona Stachowicza, Klaudii Nowak, którzy zdobyli II miejsce...

26 marca 2019 grupa teatralna Paradoks KCEZ wzięła udział w III Przeglądzie Przedstawień Profilaktycznych zorganizowanym przez Urząd Miasta w Katowicach, Komendę Miejską Policji w Katowicach, Poradnię Psychologiczno – Pedagogiczną nr 5 w Katowicach oraz Pałac Młodzieży im. prof. A. Kamińskiego w...

Dnia 8 marca 2019 r. uczennice naszej szkoły wzięły udział w I Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Kobiecej zorganizowanym przez Zespół Szkół nr 2 im. Jarosława Iwaszkiewicza w Katowicach.

W dniu 05.03.2019 r.uczennice technikum przemysłu mody brały udział w III Ogólnopolskim Konkursie Szkół Mody w Rzeszowie UBIÓR ZNAKIEM CZASU- PIĘKNO PRZESTRZENNEJ ORNAMENTYKI.W finale konkursu brało udział 24 projektantów, a nasze dziewczyny odniosły pełen sukces!

W dniu 19 grudnia 2018 r. w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych im. Wojciecha Kilara w Katowicach odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów potwierdzających uzyskanie stypendium Prezesa Rady Ministrów dla wyróżniających się uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Nasza szkoła wzięła udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Miasto Katowice z okazji Szczytu Klimatycznego ONZ, który odbywać się będzie w naszym mieście. Konkurs polegał na przygotowaniu upominku dla delegatów państw członkowskich.
Strona 1 z 3