Najlepsi geodeci w KCEZ

Rozstrzygnięcie szkolnego etapu Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej odbyło się 5 listopada. Przewodnicząca Komisji Szkolnej Olimpiady, Prezes Stowarzyszenia Geodetów Polskich Oddziału Katowice Pani Alicja Kulka przekazała uczniom wyniki konkursu.

1 miejsce – Patryk Andrzejewski, klasa 3B/TG
2 miejsce – Klaudia Kalder, klasa 4B/TG
3 miejsce – Paulina Magdziak, klasa 3B/TG

Uczniowie zostali nagrodzeni przez Wojewódzki Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Katowicach.

Spotkanie związane z ogłoszeniem wyników olimpiady, jak zawsze wzbogacone zostało o możliwość spotkania z pracodawcami. Pani Dyr WODGiK Alicja Kulka i Prezes firmy Progeo Krzysztof Rogala gratulowali uczniom sukcesów, pytali o dalsze plany, przedstawili możliwości odbycia praktyk, nawiązania współpracy. Poruszone zostały obecne problemy i technologie pomiarów i dokumentacji geodezyjnej.

Wyniki etapu szkolnego zostały wysłane do Warszawy, a my trzymamy kciuki za wejście naszej sympatycznej i ambitnej drużyny do kolejnego etapu.