Różności

Próbny egzamin z kwalifikacji B.06

Jeszcze przed świąteczną przerwą w nauce (11 grudnia 2018 r.) uczniowie klasy 3 a BZIS zmierzyli się z zadaniem praktycznym w kwalifikacji B.06 dotyczącej robót malarsko – tapeciarskich trenując umiejętności potrzebne na styczniowym egzaminie. Zadanie obejmowało wymalowanie fragmentu ściany przygotowaną farbą emulsyjną oraz przyklejenie tapety z raportem wg. załączonej dokumentacji. Ocenie podlegały zarówno dokładność, zgodność z rysunkiem jak również z technologią wykonywania tych prac czy też efekt wizualny – końcowy. Należało się także wykazać umiejętnościami w zakresie obliczeń i na koniec oczywiście uporządkować stanowisko pracy. Jak uczniowie poradzili sobie z zadaniem można zobaczyć na załączonej dokumentacji zdjęciowej.