KATOWICKIE CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W KATOWICACH

Konkursy

Pierwsi w Województwie

W środę 26.04. w ZST w Bytomiu odbyła się VII edycja Wojewódzkiego Konkursu „Geodezja z Pasją” pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Bytomia przy współudziale Stowarzyszenia Geodetów Polskich Oddział w Katowicach, Śląskiego Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Geodezyjnego
i Kartograficznego oraz Wojewódzkiego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej
w Katowicach.

Szkołę reprezentowała drużyna z klasy 4Ap w składzie Natalia Madej, Martyna Ryszka i Adrian Plewniak. Uczestnicy rywalizowali rozwiązując testy i zadania otwarte z zakresu geodezji, geodezji inżynieryjnej, katastru oraz wykonywali zespołowo zadania terenowe wraz z opracowaniem wyników. W czasie trwania konkursu nauczyciele wzięli udział w szkoleniu przygotowanym przez firmę Geoline oraz wykładzie prezentowanym przez WODGiK Katowice.

Miło poinformować, że Uczniowie KCEZ potrafili wykorzystać wiedzę i umiejętności zdobyte w szkole
a Adrian stanął na podium zajmując II miejsce w zawodach indywidualnych.

Jako zespół możemy poszczycić się I miejscem drużynowym, a ty samym sprostać wyzwaniu organizacji konkursu w przyszłym roku w murach naszej placówki.

Młodzieży bardzo gratulujemy, a organizatorom i fundatorom nagród bardzo dziękujemy za miłe przyjęcie, atmosferę, organizację i torby pełne cennych upominków.