Imprezy

Spotkanie w Galerii Szyb Wilson

Wigilia Pracownicza w Galerii Szyb Wilson odbyła się 20 grudnia 2018 r. Gromadzi ona pracowników firmy BFC i Pro Inwest oraz uczniów (kl. 3 a BZIS) realizujących w tych firmach praktyki. Uroczystość rozpoczął pan J. Bros przypominając zrealizowane zadania i wydarzenia, dziękując za rok współpracy i składając życzenia Świąteczne i na Nowy 2019 Rok. Pozostała część Zarządu i Kierownictwa również dołączyła do podziękowań i życzeń. Również młodzież z KCEZ wystąpiła z życzeniami i nietypowym stroikiem świątecznym (przygotowanym przez naszą młodzież) składając go na ręce pana J. Brosa. Po części oficjalnej można było spróbować przygotowane potrawy nie tylko Wigilijne, posłuchać kolęd w wykonaniu zaproszonego zespołu muzycznego czy też dołączyć do wspólnego śpiewania – kolędowania. Znalazło się także miejsce i czas na wspólne pamiątkowe zdjęcie uczniów z Panem J. Brosem i kierownikiem grupy z Galerii – panią I. Bielawską.