poniedziałek, 14 październik 2019

Wigilia Pracownicza w Galerii Szyb Wilson odbyła się 20 grudnia 2018 r. Gromadzi ona pracowników firmy BFC i Pro Inwest oraz uczniów (kl. 3 a BZIS) realizujących w tych firmach praktyki. Uroczystość rozpoczął pan J. Bros przypominając zrealizowane zadania i wydarzenia, dziękując za rok współpracy...

Do Świąt Bożego Narodzenia już coraz bliżej… Dzisiaj tj. 20.12.2017r. uczniowie klasy 2 a BZIS rozpoczęli świętowanie tego wspaniałego czasu organizując Wigilię klasową.

To już tradycja! 10 czerwca 2017 r. po raz XIV odbył się Festyn Parafialny u „Antonika” w Dąbrówce Małej. Nasza szkoła jak zwykle brała w nim czynny udział.

14 lutego jak zawsze odbyły się w szkole obchody dnia Św. Walentego. Poza oczywistą i doroczną pocztą walentynkową Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs na najładniejszą kartkę walentynkową.

Jak jest to już tradycją naszej szkoły przed Świętami Bożego Narodzenia uczniowie z klas 1 – 3 pod kierunkiem katechetki - p. A. Koniarek przygotowują „Jasełka”. Tym razem był to montaż słowno – muzyczny pt. „Orędzie z groty Betlejemskiej”.

21.12.2016 r. uczniowie naszej szkoły z klas budowlanych uczestniczyli w Wigilii pracowników BFC Nieruchomości i Inwest Projekt. Wydarzenie to ma już wieloletnią tradycję związaną z współpracą szkoły z tymi zakładami.