KATOWICKIE CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W KATOWICACH

Wycieczki

Paintball Katowice

W nagrodę za uważne słuchanie apelu szkolnego klasa 1 A T  otrzymała wejściówki na PAINTBALL w Katowicach.

Zabawa była super!!!!!  Na miejscu przeprowadzono nam instruktaż polegający na wyjaśnieniu zasad obsługiwania się  markerem paintballowym oraz zasad panujących na polu paintballowym, które muszą być przestrzegane przez wszystkich zawodników.

Rozegraliśmy trzy scenariusze gry: Deathmatch – polegał na całkowitym zdominowaniu przeciwnika poprzez trafienie wszystkich graczy z drużyny przeciwnej, „Dominacja”- ten scenariusz polegał na przejęciu flagi przeciwnika, ostatni scenariusz  właściwie był bez zasad :). Wszyscy wróciliśmy cali i zdrowi :) .

Paintball Katowice

W nagrodę za uważne słuchanie apelu szkolnego klasa 1 A T  otrzymała wejściówki na PAINTBALL
w Katowicach.

Zabawa była super!!!!! Na miejscu przeprowadzono nam instruktaż polegający na wyjaśnieniu zasad obsługiwania się  markerem paintballowym oraz zasad panujących na polu paintballowym, które muszą być przestrzegane przez wszystkich zawodników. Rozegraliśmy trzy scenariusze gry: Deathmatch – polegał na całkowitym zdominowaniu przeciwnika poprzez trafienie wszystkich graczy z drużyny przeciwnej, „Dominacja”- ten scenariusz polegał na przejęciu flagi przeciwnika, ostatni scenariusz  właściwie był bez zasad J. Wszyscy wróciliśmy cali i zdrowi J J J