Letni Obóz Naukowy w Tleniu

Dagmara Golańska i Dawid Sęk wraz z nauczycielem mieli przyjemność uczestniczyć w dniach 02-09.09 w Letnim Obozie Naukowym w Tleniu. Obóz zorganizowany został dla laureatów Eko Turnieju przez Wyższą Szkołę Zarządzania Środowiskiem w Tucholi.

Obóz miał na celu udział uczniów oraz studentów w niewielkim projekcie naukowym obrazującym przebieg badań. Pierwszego dnia pobytu odbyło się wręczenie nagród oraz zapoznanie się z planem obozu. Drugiego dnia pobieraliśmy próbki wody z okolicznych jezior, które w kolejnym dniu badaliśmy w mobilnym laboratorium chemicznym. Ostatniego dnia uczestniczyliśmy w konferencji naukowej, na której przedstawiciele obozu zaprezentowali przebieg badań. Mieliśmy również mnóstwo czasu na spacery i podziwianie dzikiej przyrody Borów Tucholskich. Z całą pewnością było to ciekawe doświadczenie i niezapomniany pobyt.