Wycieczki branżowe

Wizyta w Castoramie

Nauka w KCEZ to nie tylko zajęcia w salach lekcyjnych, ale również wyjścia poza szkołę.

3.10.2016 r. uczniowie kl. 2 a ZSZ o profilu monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie poszerzali swoja wiedzę poprzez zapoznanie się z ofertą Castoramy.

Skorzystaliśmy z fachowych objaśnień pracownika działu farb dotyczącą malowania różnych powierzchni oraz zastosowanych narzędzi. Także na podstawie wzorników różnych firm produkujących farby uczniowie mieli możliwość ugruntowania swoich wiadomości. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także materiały i akcesoria wykończeniowe wnętrz, narzędzia i sprzęt stosowane w pracach budowlanych, elementy stosowane w pracach związanych z suchą zabudową czyli popularnym karton – gipsem. Zapewne nie było to ostatnie wyjście do „marketu” budowlanego, aby na bieżąco śledzić bogatą i wciąż poszerzaną ofertę budowlaną.

{gallery}newsgallery/2016/inne/WizytaWCastoramie/{/gallery}