Zabawa integracyjna na farskim ogrodzie

2 czerwca w ramach Dnia Dziecka młodzież naszej szkoły z klasy 1 Ap - Julka, Oliwier, Kuba i Igor pod opieką p. Urszuli S. i Aleksandry K. zorganizowała dla dzieci z zaprzyjaźnionego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Dąbrówce Małej wyjątkową zabawę integracyjną. Były zawody sprawnościowe, gra w piłki duże i małe, rysowanie kredą i kredkami oraz malowanie twarzyczek. Największą atrakcją były jednak baloniki. Całość zabawy uprzyjemniły słodkości ofiarowane przez Proboszcza parafii św. Antoniego. Zabawa upływała w fajnej, miłej atmosferze, nawiązane zostały nowe przyjaźnie. Dzieci skierowały ze swojej strony prośbę o kolejne spotkanie co zostało przez naszą młodzież z chęcią zaaprobowane. Na zakończenie dzieci otrzymały gadżety w postaci długopisów i smyczy. Profesjonalnym fotoreporterem tej imprezy był Oliwier- dziękujemy i zapraszamy znów.

fot. Oliwier z 1 Ap