Taneczno-akrobatyczne spotkanie

23 listopada kolejny raz gościliśmy w naszej szkole wychowanków Placówki Opiekuńczo -Wychowawczej w Katowicach - Dąbrówce Małej. Tym razem najwięcej wrażeń dostarczył dzieciom pokaz akrobatyczny w wykonaniu Gosi i Magdy, które od kilku lat trenują w Studio Taneczno - Akrobatycznym „Activo” w Dąbrowie Górniczej. Dziewczynki przeprowadziły również warsztaty gimnastyczne, w których wspólnie z dziećmi brali udział Dinuś i Misio 😊. Dodatkowe emocje przyniósł konkurs „Taniec z gwiazdami”, który zakończył się zwycięstwem wszystkich uczestników. Dzieciaki w nagrodę otrzymały pluszowe misie. Całą imprezę cudownie poprowadził Oskar z pomocą Nikoli.

Z całego serca dziękujemy uczniom za opiekę nad dziećmi oraz przygotowanie wspaniałego poczęstunku. Podziękowania dla Laury, Zuzi, Sary, Maksa, Kacpra, Dominiki, Julii, Zuzi, Angeliki, Julii, Nastii, Julii, Karoliny, Magdy, Nikoli, Oskara, Gosi, Madzi, Krzysia, Pani Danusi, Pani Magdzie, Pani Marcie oraz Frankowi (za przygotowanie wspólnie z nauczycielami szarf z imionami dzieci).

Serdecznie dziękujemy Agnieszce J., Mariuszowi K., Ewie K., Ewie N., Ani G., Stanisławie K., Hani N. za zakup misiów. Dziękujemy również wychowawcom i wychowankom internatu za zakup 5 misiów.