Uroczystości

Zakończenie Roku Szkolnego 2017/ 2018

22 czerwca 2018 r. uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2017/ 2018 i powitaliśmy upragnione wakacje. Po serdecznym powitaniu Dyrekcji, Grona Pedagogicznego, Rodziców, pracowników Internatu, administracji i obsługi, no i oczywiście uczniów rozpoczęła się część oficjalna naszej akademii.

Konferansjerzy kolejno oddawali głos przy mikrofonie uczniom klasy 2 a BSIS żegnających kolegów z klasy 3 a BSIS opuszczających mury naszej szkoły, przedstawicielowi klasy 3 a BSIS dziękującemu w imieniu klasy za wspaniałe lata spędzone w szkole, pani dyrektor, przedstawicielowi Rady Rodziców.
Był czas na wyróżnienia i dyplomy dla uczniów, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce czy szczególnie angażowali się w projektach, konkursach oraz w życie szkoły. Znalazło się również miejsce na relację z praktyk w Hiszpanii, a także na pożegnanie jednego z pedagogów grupy geodezyjnej.

Po części oficjalnej rozpoczęła się część artystyczna. Tutaj mogliśmy podziwiać wakacyjną modę, zarówno damską jak i męską (z przymrużeniem oka). Nie mogło także zabraknąć w tej uroczystości części muzycznej, czyli występu naszej uzdolnionej młodzieży.

Na zakończenie konferansjerzy podkreślili, że „wakacje są tą sprawą radosną, do której się tęskni, na którą się czeka, są czymś co cieszy na ogół każdego człowieka!

I najważniejsze, że znów wakacje są na świecie.”