Różności

Z materiałami podłogowym "za pan brat"

16 lutego 2021 r. uczniowie klasy 2 A – Technolog robót wykończeniowych w budownictwie na zajęciach teoretycznych poszerzali wiedzę dotyczącą materiałów podłogowych.

Po dawce wiedzy uzyskanej w czasie zajęć zdalnych była możliwość spotkania się w szkole na zajęciach stacjonarnych (z zachowaniem sanitarnych wytycznych). Z dotychczas zgromadzonych materiałów reklamowych (folderów) i próbek firm zajmujących się produkcją materiałów podłogowych i / lub wykonawstwem podłóg w różnych obiektach młodzież mogła obejrzeć i dotknąć próbki materiałów podłogowych: kamiennych, ceramicznych, drewnianych, szklanych, z tworzyw sztucznych czy też zapoznać się z fragmentem zmontowanej podłogi tarasowej.

Niewątpliwie w ten sposób dotychczasowa wiedza została ugruntowana i poszerzona w zakresie robót podłogowych. Kolejnym etapem zdobywania wiedzy i umiejętności będzie układanie fragmentu podłóg z paneli i płytek ceramicznych – ale to już w trakcie zajęć praktycznych…