Odwiedzili nas

Wyjątkowe spotkanie

22 września gościliśmy w naszej szkole wychowanków Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej w Dąbrówce Małej. Na dzieci czekała nie tylko słodka niespodzianka, ale również odwiedziły nas Panie, które pasjonująco opowiedziały o przywiezionych ze sobą zwierzętach. Dzieciaki mogły posłuchać o życiu legwanów, dowiedziały się o stylu życia żółwii oraz węży.

Dziękujemy Pani Emilii i Pani Oli ze Stowarzyszenia Orle Pióro za przeprowadzenie zajęć z dziećmi.

Dziękujemy uczniom naszej szkoły, którzy przygotowali to spotkanie: Maksowi, Sarze, Zuzi, Laurze, Angelice, Idze, Nastii, Julii, Zuzi i Milenie. Spotkanie z dziećmi było pierwszym po dość długiej przerwie związanej z pandemią. Mamy nadzieję, że szybko zobaczymy się ponownie.