Odwiedzili nas

Prezentacja CEKOL

W dniu 21.09.2016 r. rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny z udziałem zaproszonych firm prowadzących: prelekcje – pokazy – szkolenia. Tym razem był to CEKOL – polska chemia budowlana.

W zajęciach uczestniczyły grupy budowlane zarówno z technikum (1 A) jak i ze szkoły zawodowej (1a, 2a i 3 a). Szkolenie obejmowało część teoretyczną (informacje ogólne o firmie i asortymencie jej produkcji), jak i część praktyczną, gdzie chętni uczniowie mogli spróbować swoich sił przy nakładaniu masy gipsowej na ścianę, a także przy wykonywaniu dekoracyjnego wykończenia. Oczywiście, dzień wcześniej, część uczniów udzielała się przy przygotowaniu ściany poprzez usunięcie starej farby . Za 1 – 2 dni będzie można wykończyć powłokę lekko ją przeszlifowując, a kolejnym etapem będzie malowanie – ale to już pewnie przy okazji kolejnej prezentacji.

{gallery}newsgallery/2016/inne/PrezentacjaCEKOL/{/gallery}