Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) - święto obchodzone już nie tylko w całej Europie, w tym roku wypada w dniu 09.02.2021.
Jest inicjatywą Komisji Europejskiej, mającą na celu przede wszystkim inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocję pozytywnego wykorzystywania internetu.
Nasza szkoła corocznie bierze udział w ww święcie.
Przez cały tydzień w szczególności na godzinach wychowawczych, wychowawcy poruszać będą kwestie BEZPIECZEŃSTWA W SIECI.


