W ramach "Tygodnia Kariery" 16 października 2018 r. odbyły się warsztaty "Bądź architektem swojego szczęścia", w których uczestniczyli uczniowie z klas technikum oraz BZIS. Panie prelegentki z Młodzieżowego Centrum Kariery i Ochotniczych Hufców Pracy przybliżyły działalność tych placówek i...

15 listopada 2017 r. w ramach Tygodnia Przedsiębiorczości uczniowie klasy 1 a BZIS oraz 1 A brali udział w wykładzie połączonym z warsztatami.

W ramach „Tygodnia Kariery” (16.10.2017 r.) młodzież z klas 2 a BZIS, 1 A i 3 A TB uczestniczyła w wykładzie – prelekcji prowadzonej przez instruktorki z Młodzieżowego Biura Pracy i Młodzieżowego Centrum Kariery w Katowicach.

15 listopada 2016 roku uczniowie klas 1BT, 1CT i 2BT uczestniczyli w dziewiątym spotkaniu z cyklu „Eurocafe”. Organizatorem był Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach i Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Katowice.

W ramach „Tygodnia kariery” gościliśmy w naszej szkole przedstawicielki z Młodzieżowego Centrum Kariery i OHP. W dwóch blokach tematycznych: „Rynek pracy” i „Bezpieczne wyjazdy do pracy za granicę” uczestniczyła klasa 2 a ZSZ.

17 listopada w ramach "Tygodnia Przedsiębiorczości"  uczniowie klasy 1 A biorą udział w warsztatach dotyczących postaw przedsiębiorczych. Warsztaty  poprowadzą panie - prelegentki z Młodzieżowego Centrum Kariery w Katowicach.

W poniedziałek - 17.10.2016 r.  kl. 2 a ZSZ na 2 godzinach lekcyjnych będzie uczestniczyć  w warsztatach w związku z Tygodniem Kariery. Zostaną one poprowadzone przez przedstawicieli Młodzieżowego Centrum Kariery w Katowicach.