poniedziałek, 14 październik 2019

Koła zainteresowań i kluby w roku 2018/2019

Nazwisko i imię nauczycielaNazwa koła, klubu, zajęć pozalekcyjncyhDzień tygodniaGodzina
Bierca Ewa Konsultacje z przedmiotów zawodowych wtorek wg potrzeb 8.00 - 8.45
Bortel Piotr Koło sportowe środa 15.20-16.10
Chlebowska Halina Konsultacje do konkursów,
olimpiad ekonomicznych
poniedziałek 14.35-15.20



Filipkowska-Świeca M.
matura rozszerzona - język angielski poniedziałek 8.00 - 8.45; 8.55 - 9.40
zajęcia dodatkowe - matura piątek 14.35 - 15.20
zajęcia dodatkowe środa, czwartek 15.25 - 16.10
zajęcia dodatkowe - CADP czwartek 8.00 - 8.45
Hain Krystian      
Heblik Marta konsultacje dla uczniów /maturzystów środa lub pon wg potrzeb uczniów 12:40-13:25; 14:25-15:10
Kaleta Magdalena koło geodezyjne, konsultacje poniedziałek wg potrzeb 14.35-15.20
Kocot Anna konsultacje dla maturzystów poniedziałek 8.00 - 8.45

Koniarek Aleksandra
Koło Biblijne poniedziałek 14.35-15.20
Wolontariat , SK Caritas  środa wg potrzeb  14.35-15.20

Kośmider Aneta 
Koło matematyczne piątek 8.55-9.40
konsultacje środa od 14.30

Kotlarz Bernadyna
Koło Miłosników Sztuki (historia sztuki) poniedziałek 8.00 - 8.45
Konsultacje dla maturzystów piątek 8.00 - 8.45
Kraczla Piotr Kółko geodezyjne, konsultacje-przedmioty geodezyjne poniedziałek wg potrzeb 14.35-15.20
Linca Tomasz koło architektoniczno-rysunkowe, konsultacje środa 14-35 - 16.10

Matla-Kocot Renata
Konsultacje dla uczniów kosztorysowanie czwartek 15.00 - 16.00
"Kawcia z Dyrcią i wysłużona walizeczka" poniedziałek 14.35

Matlok Anna
Kółko eksperymentalno-chemiczne poniedziałek 15.25 - 16.10 co 2 tygodnie
konsultacje dla maturzystów, konsultacje z biologii i chemii poniedziałek 8.00 - 8.45


Ocieczek-Kubica Anna

Szkolny Klub Europejski piątek 9 godzina według potrzeb 15.25- 16.10
Szkolne Koło PCK piątek 10 godzina według potrzeb 16.15- 17.00
Konsultacje dla uczniów poniedziałek, środa, czwartek,
piątek 0 lub 1 godzina, według potrzeb
7.10- 7.55
Pancerz Agnieszka Koło "My fashion" pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca 14.25-16.10
Pawlak Aleksandra Koło Fizyczne poniedziałek 14.35-15.20
Piątkowska Beata Konsultacje z zakresu bhp według potrzeb po wcześniejszym uzgodnieniu z nauczycielem godzina do ustalena indywidualnego z nauczycielem
Pownug Łukasz konsultacje dla uczniów piątek, według potrzeb 15.25 - 16.10
Puchała Violetta konsultacje dla uczniów/maturzystów codziennie 7.10-7.55
Sarna Anna Konsultacje dla uczniów/maturzystów czwartek 15.30-16.10
Sikora-Wójcik Renata Kółko matematyczne poniedziałek/czwartek 8.00-8.45/ 7.10-7.55
Siwczyk Sławomir Realizacja nagrań i cyfrowy montaż dźwięku czwartek 14.35 - 15.20


Stawowska Katarzyna
Szkolny Dyskusyjny Klub Filmowy zgodnie z repertuarem kina Cinema City,
informacja w ogloszeniach na Librusie
zgodnie z repertuarem kina
Cinema City, informacja w
ogloszeniach na Librusie
Konsultacje dla maturzystów piątek 8.00-8.45
Strugala Urszula Konsultacje dla uczniów wg. potrzeb poniedziałek;
czwartek
8.00- 8.45;
15.25- 16.10
Suwart Dorota Klub Kulturalni wg.potrzeb poniedziałek 16.00-16.45
Szadkowska - Sikora Klaudia konsultacje wg potrzeb poniedziałek, piątek 16.10- 17.00
Szumlas Michał Nauka gry na gitarze basowej i keyboardzie czwartek 8:00 - 8:45
Szylak Ireneusz Konsultacje poniedziałek 7:10-7:55 /ewentualnie
po wcześniejszym uzgodnieniu
inny dzień i godz./
Świerczyński Mariusz Konsultacje poniedziałek 17:00-17:45
Walarus Piotr Konsultacje OWiUB-przedmioty budowlane wtorek 14.35-15.20

Wójcik-Sokołowska Dorota

Klub Kulturalni według potrzeb 16.00-16.45
konsultacje dla maturzystów wtorek 14.35-15.30
konsultacje środa 14.35-15.30
Zajączkowska Iwona      

Żemła-Siesicka Anna
Koło Architektury Krajobrazu poniedziałek 8.00-8.45
Młody Badacz wg harmonogramu  
Żmij Aneta Konsultacje z przedmiotów budowlanych wg potrzeb: wtorek, czwartek 8:00-8:45